Misyonumuz

Denizli çekici servisi Alibey Araç Kurtarma olarak vizyonumuz müşteri memnuniyeti, disiplinli ve istikrarlı çalışarak Avrupa standartlarını yakalamaktır.

Alibey Yol Yardım servisi olarak güven bizim için ön plandadır. Müşterilerimize doğru bilgiyi verme ve zamanında söz verdiğimiz gibi teslim etmek bizim işimizdir.

Biz, oto kurtarma markası olarak Dünya standartlarını yakalayarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak görevimizdir. Şeffaf, gayretli ve sabırlı çalışarak oto kurtarma da aranan ilk firma olmak için 2010 yılından beri sürekli olarak gelişerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Alibey Oto Kurtarma olarak misyonumuz insan odaklı, güler yüzlü ve yolda kalmışların kurtarıcısı ümitsizliğe düşmeden, ailenizden birisini ararmışçasına yol yardım istemeniz bizim için yeterlidir. Güvenli ve ahlaklı iş arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin araçlarını sağlık ve mutluluk içinde istediğiniz yere sağ salim teslim etmek bizim görevimizdir.

Araçlarımız güvenlik donanımlı olup siz yolda kalmış araçlarınızı beklerken oto kurtarma nerede, ne kadar sürede aracınıza kavuşacaksınız ve benzeri soruların cevaplarını 7/24 aktif olarak çalışan GPS sistemimiz ile online takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Her zaman söylediğimiz gibi siz değerli müşterilerimize ait araçları sağ salim teslim edebilmek için var gücümüzle çalıştığımıza emin olabilir aracınızın en güvenilir araç kurtarma firmasında olduğundan en ufak şüpheniz olmasın.